Doç. Dr. Ergün Şimşek Sezonunda Kazanan Dostluk Oldu

Okulumuzun gelenekselleşen programlar arası futbol turnuvası, pandemi döneminde kaybettiğimiz Doç. Dr. Ergün Şimşek hocamıza ithafen bu sene 2022-2023 Doç. Dr. Ergün ŞİMŞEK Sezonu olarak düzenlendi. Finalde karşılaşan Reklamcılık ve Turizm takımlarının mücadelesinde kazanan takım Turizm programı oldu.

Yoğun bir ilgiyle gerçekleşen organizasyonun final müsabakasında, aşçılık programı öğrencilerimiz, müsabakayı takip eden izleyicilere pilav ikramında bulundular.

Dsc 0508 1

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan final maçı Turizm programının galibiyetiyle sonuçlandı. Karşılaşmanın ardından kupa töreni yapıldı ve müdürümüz Doç. Dr. Aytuğ Mermer ÜZÜMLÜ kazanan takıma kupayı takdim etti. Kupa töreninde birinci ve ikinci olan takım oyuncularına Öğr. Gör. Cem Yücetürk, Öğr. Gör. İsmail GÜLER ve Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Bahadır KESKİN madalyalarını verdi. Turnuvanın hakemlerine ise müdür yardımcımız Öğr. Gör. Sinan MERAL teşekkür belgesi ve hediye takdim etti.

Okulumuzun spor faaliyetleri koordinatörlüğü başkanı Öğr. Gör. İsmail GÜLER ve turnuvada emeği geçen tüm öğrencilerimize ve personellerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

1 (2)

2 (2)

13

126

8