Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Feride Düşüngülü feride.dusungulu@amasya.edu.tr 1226
Öğr. Gör. Mustafa Çevik mustafa.cevik@amasya.edu.tr 1276
Öğr. Gör. Sermin Asıl sermin.asil@amasya.edu.tr 1227
Dış Ticaret Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Bülent Şimşeker bulent.simseker@amasya.edu.tr 1228
Öğr. Gör. Pelin Kılvan pelin.kilvan@amasya.edu.tr 1226
Öğr. Gör. Yusuf Bahadir Keskin bahadir.keskin@amasya.edu.tr 1210
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Reha Özder reha.ozder@amasya.edu.tr 1205
Öğr. Gör. Belgin Çelebi belgin.celebi@amasya.edu.tr 1225
Öğr. Gör. Hilal Şeker hilal.seker@amasya.edu.tr 1222
Otel, Lokanta ve ikram Hizmetleri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Burak Eryılmaz burak.eryilmaz@amasya.edu.tr 1704
Doç. Dr. Mustafa Daşkın mustafa.daskin@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Şerif Baldıran serif.baldiran@amasya.edu.tr 1206
Öğr. Gör. Duygu Başkaya Sezer duygu.baskaya@amasya.edu.tr 1268
Öğr. Gör. Ismail Güler ismail.guler@amasya.edu.tr 1219
Öğr. Gör. Kenan Pala kenan.pala@amasya.edu.tr 1223
Öğr. Gör. Kübra Erbil kubra.erbil@amasya.edu.tr 1268
Öğr. Gör. Metin Erez metin.erez@amasya.edu.tr 1219
Öğr. Gör. Mücahit Aydın mucahit.aydin@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Savas Nalinci savas.nalinci@amasya.edu.tr 1225
Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Aytuğ Mermer Üzümlü aytug.mermer@amasya.edu.tr 1203
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Ünsalan erdal.unsalan@amasya.edu.tr 1215
Öğr. Gör. Atilla Özgen atilla.ozgen@amasya.edu.tr 1227
Öğr. Gör. Banu Özgür Kargın banu.kargin@amasya.edu.tr 1221
Öğr. Gör. Cem Yücetürk cem.yuceturk@amasya.edu.tr 1220
Öğr. Gör. Elvan Özaydın elvan.ozaydin@amasya.edu.tr 1224
Öğr. Gör. Erol Dönek erol.donek@amasya.edu.tr 1223
Öğr. Gör. Mihrican Tepe mihrican.tepe@amasya.edu.tr 1222
Öğr. Gör. Sinan Meral sinan.meral@amasya.edu.tr 1212
Öğr. Gör. Zeynep Aydoğan Ceylan zeynep.aydogan@amasya.edu.tr 1220
Yönetim ve Organizasyon
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Demet Cansaran demet.cansaran@amasya.edu.tr 1209