FUTBOL TURNUVASINDA COŞKULU FİNAL

Okulumuzun geleneksel olarak düzenlemiş olduğu programlar arası futbol turnuvasının finali Dış Ticaret ve Turizm takımlarının müsabakasıyla sona erdi. Turnuvanın final maçının başlama vuruşunu müdürümüz Doç. Dr. Aytuğ Mermer ÜZÜMLÜ yaptı. Turnuvanın final karşılaşması kapsamında müzik yayını ve aşçılık programı öğrencilerinin köfte ekmek servisleriyle öğrenciler ve akademisyenler keyifli anlar geçirdi.

Final maçı sonucunda Dış Ticaret takımı rakibi Turizm’i mağlup ederek şampiyon oldu. Karşılaşmanın ardından kupa töreni yapıldı ve müdürümüz Doç. Dr. Aytuğ Mermer ÜZÜMLÜ ve okulumuzun spor faaliyetleri koordinatörlüğü başkanı Öğr. Gör. İsmail GÜLER kazanan takıma kupayı takdim etti. Kupa töreninde birinci ve ikinci olan takım oyuncularına müdür yardımcılarımız Öğr. Gör. Erol DÖNEK ve Öğr. Gör. Sinan MERAL madalyalarını verdi. Turnuvanın hakemleri Salih Canikli ve Berkay Koçak’a katkılarından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman ELMACI üniversitemizin imzalı formalarını günün hatırası olarak hediye etti.

Okulumuzun spor faaliyetleri koordinatörlüğü başkanı Öğr. Gör. İsmail GÜLER ve turnuvada emeği geçen tüm öğrencilerimize ve personellerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Bir

 

Iki

Uc

DortBes

Alti

Son

Son3